Zasady współpracy z 2Becreative:

Początek współpracy

Klient przesyła zapytanie ofertowe ze swoimi wytycznymi czyli produktami, które chce promować, znaną konkurencją, adresem strony internetowej, obszarami działania czyli miejscowościami.

Po otrzymaniu tych danych przygotowuję bezpłatną wycenę, która zawiera analizę konkurencji, analizę strony pod względem linków wewnętrznych i zewnętrznych, stopień zoptymalizowania strony, szybkość ładowania się witryny oraz jakości tekstów , grafiki i multimediów

Cennik usług

Po zbadaniu ilości potrzebnych prac informatycznych, które muszą zostać wykonane w celu dostosowania strony pod wyszukiwarki  przygotwuję wycenę, która jest podzielna na prace związane z optymalizacją strony, tekstami na stronę i działaniami marketingowymi i promocyjnymi.

Efekty na początku współpracy

Wynikiem tego jest stworzenie strategii marketingowej na najbliższy rok  dla serwisu, strony czy sklepu internetowego:

 

Monitorowanie efektów

W trakcie współpracy sprawdzam efektywność działań marketingowych wybranych do strategii i sprawdzam efekty czyli min, ilość unikalnych wejść na stronę, pozycję w google oraz  realizację celów założonych przez klienta.

Raporty ze współpracy:

Dysponując najnowszym oprogramowaniem do analityki przygotwuję  raporty zawierające pozycję strony w wyszukiwarce Google
Raporty wejść na stronę i czas spędzony na stronie – Google Analitics
Ilość unikalnych użytkowników , którzy odwiedzili stronę

Korzyści ze współpracy:

zwiększenie popularności strony w internecie
zwiększenie ilości unikalnych wejść a stronę,
poprawienie pozycji w wyszukiwarkach internetowych

 

Umowa na 

czas : min. pół roku, preferowany rok współpracy

Rozliczanie w formie umowy o dzieło.